DARI VARI – Annas Lindes fondā

Ar prieku paziņojam, ka Bērnu un jauniešu centrs “Dari Vari” šodien, 2017.gada 8.februārī kļuva par Annas Lindes fonda Nacionālā tīkla organizāciju. 

Lai sekmētu trešās jomas iedzīvināšanu un veicinātu savstarpējo sapratni un starpkultūru dialogu starp reģiona kultūrām, reliģijām un cilvēkiem, 2005. gadā tika nodibināts Annas Lindes EuroMed fonds starpkultūru dialogam. Tas nosaukts Zviedrijas bijušās ārlietu ministres Annas Lindes vārdā, kas savas dzīves laikā deva nozīmīgu ieguldījumu sadarbības veicināšanā Vidusjūras reģionā iestājoties par vienlīdzīgu partnerību, savstarpējās sapratnes sekmēšanu un mierīgu līdzāspastāvēšanu un 2003.gadā traģiski gāja bojā atentātā.

Uzsverot fonda centrālo lomu Savienībā Vidusjūras reģionam, par tā ilgtermiņa mērķi noteikts sniegt cilvēkiem iespēju strādāt kopā, lai veicinātu starpkultūru dialogu un izveidotu EuroMed reģionu par telpu, kurā valda sadarbība, mobilitāte un miers.

Veicinot starpkultūru dialogu Annas Lindes fonds atbalsta iniciatīvas starp EuroMed valstīm kultūras, zinātnes un sociālajā jomā, veicina labāku saprašanos starp cilvēkiem, reliģijām un ticībām, cenšas izskaust stereotipus, ksenofobiju un rasismu un aizstāv cilvēktiesības un demokrātiju.

Vairāk par Annas Lindes fondu varat lasīt šeit.

BJC “Dari Vari” valdes priekšsēdētājs Edgars Muktupāvels ir ievēlēts Annas Lindes fonda Latvijas nacionālā tīkla Vadības komitejā.

This entry was posted in darivari.lv. Bookmark the permalink.