Ziemas prieki Imantas Bērnu nama audzēkņiem

“Dari Vari” rīkoja jau otro labdarības akciju “Sniegs un bērna smaids”. Tā bija labdarības akcija Rīgas Pašvaldības Bērnu un Jauniešu centra „Imanta” (Imantas Bērnu nama) bērniem, kuri palikuši bez vecākiem.

IMG-20180215-WA0006

Ceturtdien, 15.februārī biedrība „Bērnu un jauniešu centrs Dari Vari” sadarbībā ar  Slēpošanas un atpūtas parku “Ozolkalns” Rīgas Pašvaldības Bērnu un Jauniešu centra „Imanta” bērniem sarīkoja ziemas priekus.

Šis ir biedrības otrais labdarības pasākums, kuras laikā bērniem bija iespēja bez maksas izmantot slēpes, snovborda dēļus un citu ziemas sporta inventāru. Kopā ar biedrības pārstāvjiem bērni pavadīja četras jautras stundas, kuru laikā varēja iemācīties slēpot, snovot un citus ziemas sporta veidus. Tā bija arī laba iespēja mums pašiem veltīt savu laiku bērniem, kuriem trūkst ģimenes siltuma un mīlestības. Tāpat biedrības pārstāvjiem tā bija papildus pieredze, kā sadarboties ar bērniem. Bija jāuzmana, lai bērni būtu drošībā un negūtu traumas, jo slēpošana – tas ir straujš sporta veids.

IMG-20180215-WA0018

IMG-20180215-WA0022

Bērnu nama audzēkņi bija lielā sajūsmā par doto iespēju, tas sagādāja arī patīkamas emocijas un neaizmirstamus mirkļus.

Pēc slēpošanas visiem dalībniekiem bija sagādāts cienasts Cēsu picērijā.

IMG-20180215-WA0009

Īpašu paldies „Dari Vari” komanda izsaka:

„Ozolkalna”  www.ozolkalns.lv direktoram Edijam Kravalim, kā arī administratorei Līgai Rokpelnei un, protams, visai „Ozolkalna” komandai par laipnību;

SIA “Studio Pizza”  http://www.studiopizza.lv valdes priekšsēdētājam Ģirtam Berginam un viņa komandai par gardajām picām un par atspirdzinošajiem dzērieniem.

Tāpat paldies izsakām JC “Imanta” direktorei Irai Vetrovai par sadarbību, audzītēm Laurai un Dzintrai par bērnu pavadīšanu un kopā būšanu šajā jaukajā pasākumā, kura laikā bija iespējams redzēt bērnu saulainās un smaidīgās sejas. Tāpat paldies sakām autobusa šoferim Aleksandram par bērnu atvešanu un aizvešanu.

Atsevišķs paldies Mārtiņam Garolim, Jānim Kučinskim, Aivitai Balodei un Renātei Kizānei.

Jāatzīmē, ka BJC „Dari Vari” valdes priekšsēdētājs Edgars Muktupāvels ir bijušais šī Bērnu nama audzēknis, un viņš labi zina, cik svarīgi ir veltīt šiem bērniem uzmanību, smaidu, labu vārdu.

Uz tikšanos nākamajos pasākumos! Esiet atvērti, līdzcietīgi un atsaucīgi!

BJC “Dari Vari”

Starptautisko sakaru un komunikāciju daļa

This entry was posted in darivari.lv. Bookmark the permalink.