Projekta “E @ jaunietis” konkursa uzvarētāji

31.07.2021. noslēdzās biedrības “Bērnu un jauniešu centrs “Dari Vari”” projekts E@Jaunietis, kurā iesaistoties Priekuļu novada, vai pašlaik- Cēsu novada, Priekuļu apvienības jauniešu centru jauniešiem bija iespēja piedalīties digitālo prasmju darbnīcās. Covid 19 izplatības rezultātā, 5 klātienes aktivitāšu vietā jauniešiem tika piedāvātas 3 tiešsaistes nodarbības, un pārējais projekta finansējums tika novirzīts jauniešu motivēšanai iesaistīties projektā- sniedzot iespēju tikt pie jauniešiem iecienītiem kārumiem. Atsaucība bija liela un 3 nodarbībās, piedalījās ap 90 dažāda vecuma jauniešiem. Projekta nodarbībās jaunieši uzzināja par Erasmus+ programmām, apguva zināšanas par dažādiem digitālajiem rīkiem un kā darbojoties ar šiem rīkiem veidot animācijas un plakātus, kas vēlāk jauniešiem noderētu, gan personīgajā, gan skolas dzīvē un iesaistoties Erasmus+ programmās.

Lai padarītu procesu interesantāku, jauniešiem tika izsludināts konkurss un iesūtot darbus 5 čaklākajiem un uzcītīgākajiem jauniešiem bija lieliska iespēja tikt pie vērtīgām digitālām ierīcēm, un pārējiem, pie veicinošām salduma balvām! Apsveicam uzvarētājus! Un uz tikšanos nākamajos projektos!

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam budžeta finansējuma ietvaros.

This entry was posted in darivari.lv. Bookmark the permalink.