top of page

3. Nodarbība “Valsts vēsture - Latvijas okupācija" uzsaukums

Updated: Feb 12, 2023

Biedrība “Bērnu un jauniešu centrs “Dari Vari””, projekta “Jauniešu aktivitātes Darām kopā” ietvaros aicina Tevi pieteikties nodarbībai “Valsts vēsture - Latvijas okupācija

KAD? 2023 gada 15.februārī

KUR? Rīgas Pašvaldības bērnu un jauniešu centrs struktūrvienībā "Jauniešu atbalsta centrs" Latviešu strēlnieku laukums 1, Centra rajons, Rīga, LV-1050 un Imantas 7.līnija 4, Rīga, no 16.00 līdz 20:00.

Nodarbību vadīs Edgars Muktupāvels.

KAM? 12-25 gadus veciem jauniešiem, kuriem interesē personīgā izaugsme, lietderīga laika pavadīšana un jaunu prasmju un iemaņu apgūšana, vēstures faktu izzināšana.

KO DARĪSIM/ KO IEGŪSI NODARBĪBĀ?

Nodarbības vadītājs kopā ar jauniešiem apmeklēs Okupācijas muzeju, kas dos izpratni par vēstures momentiem Latvijas Valsts vēstures notikumos, kad Latvija tika okupēta.

Muzeja apmeklējums ir viena no metodēm, kā izzināt vēstures faktus. Jauniešu ierosināts apmeklējums sakarā ar dažu Saeimas deputātu paustajiem noliedzošajiem faktiem par Valsts okupāciju.

Pēc muzeja apmeklējuma kopīga maltītes gatavošana un baudīšana.

Jaunieši dalīsies ar idejām, nākošam nodarbībām.

KĀ PIETEIKTIES?

Sūtot ziņu biedrībai Facebook, Instagram vai zvanot 27566777 (nodarbību vadītājs Edgars Muktupāvels)

DARBA KĀRTĪBA

15:45-16:00

Reģistrēšanās pasākumam – parakstu lapu aizpildīšana un iepazīšanās ar plānu;

16:00 - 18:00

“Okupācijas muzejs” apmeklējums

18:00 - 19:30

Maltītes gatavošana un baudīšana

19:30 - 20:00

Atgriezeniskā saite, atskats par nodarbību.


Īpaši aicinām, katrai nodarbībai pieteikties vismaz 3 brīvprātīgos jauniešus, kuriem dosim iespēju apgūt organizatoriskās, nodarbību plānošanas, sagatavošanas un realizēšanas prasmes.

Piesakies ŠEIT

Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017
21 views0 comments

Comments


bottom of page