top of page

37.nodarbība “Iepazīsti biedrību “Piedzīvojumu gars””

Updated: Nov 30, 2023

25.11.2023. Rīgas jaunieši vecumā no 13 līdz 23 gadiem tikās RPBJC struktūrvienībā “Jauniešu atbalsta centrs”, Imantas 7.līnija 4, Rīga, lai iesaistītos izbraukuma nodarbībā “Iepazīsti biedrību “Piedzīvojumu gars””.

Nodarbību vadīja Edgars Muktupāvels sadarbībā brīvprātīgajiem.

Šoreiz pēc jauniešu iniciatīvas devāmies ciemos uz biedrību “Piedzīvojumu gars”, kas atrodas “Lastādija” kvartālā. Jauniešiem interese par šo biedrību radās jo bija dzirdējuši, ka biedrība rīko dažādas āra aktivitātes, arī no nodarbību vadītāja, kad bija nodarbība par NVO iespējām. Tāpēc devāmies ciemos, lai vairāk uzzinātu par biedrības darbiem un projektiem. Paralēli biedrības pārstāvji mūs iepazīstināja ar kvartālu “Lastādija”, kuras teritorijā darbojas vairākas biedrības un jauniešu iniciatīvu grupas.

Kā viena no jauniešu iniciatīvām ir velosipēdu remonta vietas izveide, kur velosipēdus var remontēt bez maksas.

Pēc iepazīšanās ar teritoriju un biedrību, biedrības pārstāvis novadīja nodarbību par svarīgiem aspektiem jauniešu dzīvēs. “Pica” metode deva jauniešiem iespēju izanalizēt par jauniešu vēlmēm un nepieciešamībām. Otrs uzdevums bija katru nepieciešamību atzīmēt no 1 līdz 10 kur atrodas tava nepieciešamība jeb tava vēlme un tad kur tu gribētu būt, kā to sasniegt.

Jaunieši secinājumi bija, ka nodarbība deva vēl lielāku iespēja apdomāt un analizēt kā sasniegt savas dzīves mērķus un uzdevumus.

Pēc labi padarīta darba biedrība jauniešus cienāja ar picu un tēju.

Jaunieti, ja arī tev ir brīvs laiks un vēlies lietderīgi pavadīt laiku, joprojām gaidām aktīvus brīvprātīgos! Pieteikties pie Edgars Muktupāvels tālr.27566777

Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/4332 views0 comments

Comments


bottom of page