top of page

41. nodarbība "Valentīndienas radošā darbnīca"

10.02.2021. Rīgas jauniešiem, noritēja 41. nodarbība, četru  stundu garumā.

Nodarbība "Valentīndienas radošā darbnīca", RPBJC struktūrvienībā “Jauniešu atbalsta centrs”, Imantas 7.līnija 4, Rīga.

Nodarbībās piedalījās 10jaunieši no “Jauniešu atbalsta centrs”, “Vita”, “Apīte”, “Imanta” vecumā no 14-24 gadiem. Paldies 3 brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja sagatavot un realizēt nodarbību, tā apgūstot plānošanas un realizēšanas prasmes.

Nodarbību vadīja Edgars Muktupāvels.

Nodarbības mērķis bija jauniešiem iemācīties izgatavot no materiāliem ziedus, kas radīti ar savu darbu un prasmi.

Nodarbības laikā jaunieši veidoja savām rokām rozes un secināja, ka tas nav viegli, jo prasa lielu uzmanību un veiklību. Veiklība nepieciešama, lai saturētu locījumus un stiprinājumus. Izgatavošanas laikā pārrunājām, kas jauniešiem ir Valentīna diena. Juanieši atzina, ka vieniem tas ir iemesls nopirkt dāvanu, iemesls būt kopā ar otru pusīti, bija jaunieši, kas atzina, ka ir tikai meklējumos, bet tāpat dāvina ziedus vai dāvanas.

Jaunieši atzīst, ka praktiska nodarbība arī ir lietderīga un ieviešama turpmākajās nodarbībās. Nodarbība notika jautrā gaisotnē. Jaunieši viens otru atbalstīja.

Šoreiz gatavojām lazaņju, kā atzīst jaunieši labprāt gatavotu lazaņju katru nodarbību, bet saprot, ka tas var ātri apnikt, tāpēc priecājas, ka ir iespēja pašiem dažādot ēdienkarti. Ēdiena gatavošana notiek kolektīvi, kur katrs pieliek savu roku un zinšanas.

Ja arī Tev ir interese kopīgi apgūt jaunas prasmes, iepazīties ar citiem jauniešiem vai iemācīties kādu gardu recepti, droši piesakies uz mūsu nodarbībām!

Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/43
18 views0 comments

Comments


bottom of page