top of page

47. nodarbība Jauniešu izaugsmes darbnīca “Karjeras telpa”, tēma #7 “Karjeras resursu kvests”

Updated: Apr 29

20.04.2024. Rīgas 13 jaunieši no “Jauniešu atbalsta centrs”, “Vita”, “Imanta” vecumā no 12-24 gadiem pulcējās Rīgas Bērnu, jauniešu un ģimeņu sociālā atbalsta centra Struktūrvienībā “Jauniešu atbalsta centrs”, Imantas 7.līnija 4, Rīga, lai piedalītos izaugsmes darbnīcā “Karjeras telpa”.

Nodarbību vadīja Edgars Muktupāvels sadarbībā ar karjeras konsultanti un jaunatnes lietu speciālisti Solveigu Kotāni-Dauksti.

Līdz šim septiņās programmas nodarbībās jauniešiem bija iespēja uzzināt svarīgāko par karjeras jēdzienu plašākā izpratnē, izglītības iespējām, profesiju daudzveidību, darba tirgus prognozēm, savas personīgās līdzdalības nozīmi karjeras veidošanā, bet pats svarīgākais – tika apzināti karjeras atbalsta resursi. Jaunieši nodarbības sākumā spēja paši atcerēties un nosaukt viņiem jau zināmos resursus kā “profesiju pasaule”, “niid.lv, “Nodarbinātības valsts aģentūra”. Programmu noslēdzošajā nodarbībā “Karjeras resursu kvests” jauniešiem nācās iesaistīties aktivitātē, daudz pārvietojoties pa telpām, lai atrastu īpašo atslēgu, kas atver īpašas viņu dzīves durvis. Lai paveiktu uzdevumu, jaunieši skenēja QR kodus, kas aizveda uz konkrētiem karjeras resursiem, un meklēja atbildes uz jautājumiem, lai tiktu pie atslēgas atšifrējuma. Nodarbības mērķis bija palīdzēt jauniešiem apzināties savas pašvadības prasmes un ar karjeras resursu palīdzību sasniegt rezultātu. Arī turpmāk tas būs svarīgi savas karjeras veidošanā – spēt atrast vajadzīgo un to efektīvi izmantot sevis, izglītības, profesiju, darba iespēju izzināšanā un atbildīgu karjeras lēmumu pieņemšanā. Atgriezeniskajā saitē par nodarbību jaunieši sniedza pozitīvas atsauksmes: “Ļoti forši un interesanti”, “Ļoti patika, bija iespēja uzzināt jaunas lietas, laba iespēja piedalīties komandā”.

Ja arī Tev ir interese kopīgi apgūt jaunas prasmes, iepazīties ar citiem jauniešiem vai iemācīties kādu gardu recepti, droši piesakies uz mūsu nodarbībām! Pieteikties pie Edgars Muktupāvels tālr.27566777

Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/4318 views0 comments

Comments


bottom of page