top of page

Aicinām uz kultūras pasākumu “Dažādā Latvija!”

Biedrība “Jauniešu centrs “Dari Vari”” projekta “Kopdare”, ietvaros aicina Tevi uz ceturto izglītojošo kultūras pasākumu,

17/02/2024, “Dažādā Latvija!”, no plkst.: 14:30-17:30

Norises vieta: NVO namā (Ieriķu iela 43a, Rīga, LV-1084)

Pasākuma plāns:

14:30-15:00 Reģistrēšanās, iepazīšanās.

15:00-17:00 Dažādu Latvijā dzīvojošo mazākumtautību prezentācijas un priekšnesumi.

17:00-17:30 Diskusijas un citādas kartupeļu pankūkas baltkrievu tradīcijās, kā arī citi gardumi!

 

Vai zini cik Latvijā dzīvo daudz dažādu kultūras pārstāvju? Iespējams, ka tu pat nenojaut, ka tavi dzīvokļa kaimiņi vai skolas biedri pārstāv kādu no Latvijas mazākumtautībām. Mēs esam tik dažādi un tādēļ tik interesanti. Pievienojies mūsu kultūras izglītojošajam pasākumam “Dažādā Latvija!”, kur dažādu tautību pārstāvji prezentēs savu kultūru,  tradīcijas un ēdienu. Tajā skaitā romi uzstāsies ar dejām, baltkrievi, armēņi, azerbaidžāni ar savu tradīciju prezentācijām, kā arī ukraiņi ar jautrām dejām un dziesmām.

Pasākumos aicināts iesaistīties ikviens interesents, īpaši gaidīsim Rīgas un apkārtnes sociāla riska bērnus un jauniešus, kā arī mazākumtautību NVO pārstāvjus un citas mazākumtautību ģimenes, tajā skaitā Ukrainas bēgļu ģimenes.

Dalībnieki iegūs:

Jaunus draugus un izpratni par tepat Latvijā dzīvojošo mazākumtautību kultūru daudzveidību. Izgaršosim citu tautu virtuvi, iemācīsimies jaunus deju soļus, kā arī iepazīsim citas vērtīgas un interesantas kultūras atšķirības.

Pasākumi dalībniekiem būs bez maksas, dalībnieku skaits ir ierobežots.

Pieteikšanās līdz 15/02/2024 aizpildot dalībnieku pieteikšanās anketu: https://ej.uz/kopdare-anketa

 

Papildus informācija: www.darivari.lv, Facebook, Instagram un pie koordinatora Edgara Muktupāvela Tālr. +371 27 566 777

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „Mazākumtautību un sabiedrības saliedētības programma” projekts "Kopdare", projekta Nr. 2023.LV/MTSP/1174 views0 comments

Comments


bottom of page