top of page

Aktīvo jauniešu apmācības "Līdz -> Jaunietim"

No 21. jūnija plkst. 12:00 līdz 22. jūnija plkst. 10:00, Cēsu novadā, Liepas pagasta kultūras namā norisināsies aktīvo jauniešu apmācības, biedrības BJC "Dari Vari" projektā “Līdz-> jaunietim!”

Aktivitātēs ir aicināti ikdienā aktīvi jaunieši, kuri ir nonākuši biedrības BJC “Dari Vari” redzeslokā, kuri sevi ir pierādījuši, kā jauniešu līderi, un kuri bija projekta “Līdz->Jaunietim“ iniciatori.

Aktivitātes vadīs- Edgars Muktupāvels, biedrības BJC "Dari Vari" vadītājs un Rīgas pašvaldības jaunatnes lietu speciālists, Maija Ozoliņa, Cēsu novada jaunatnes lietu speciālists un karjeras konsultants, Selga Skrastiņa- Mācībspēka skolotāja un neformālās izglītības speciāliste, Reinis Širokovs- personības izaugsmes treneris un terapeits, Elīna Grāvelsiņa- izglītojošu spēļu izstrādātāja un dator dizaina speciālists.

Jaunieši apgūs prasmes:

· Kā kļūt vēl aktīvākiem;

· "Digital Youth work and Education obstacles" projekta atskaite –Kas ir jaunieši ar ierobežotām iespējām un kā viņus uzrunāt un piesaistīt jaunatnes darbam un komunicēt ar viņiem, kā izmantot digitālos rīkus jauniešu piesaistei;

· Kas ir neformālā izglītību un kā to izmantot;

· Kā veidot jauniešu aktivitātes;

· Kā veicināt motivāciju;

· Kas ir pilsoniskā līdzdalības metodes;

· Gatavošanos noslēguma Hakatonam;
5 views0 comments

Comments


bottom of page