top of page

Atklājam jau ceturto “Sadraudzības Bumbas 2023” sezonu!


Atklāšana 01.08.2023 plkst. 11:00

Imantas 7. līnija 4, Rīgā


Biedrība “Jauniešu centrs “Dari Vari””, sadarbībā ar daudz lieliskiem atbalstītājiem rīko futbola turnīrus un citas āra aktivitātes bērniem un jauniešiem no RBJC “Imanta”, “Ziemeļi”, “Jauniešu atbalsta centrs”, “Ezermala”, “Apīte” un Sporta skolas “Vēsma” un Jūrmalas sociālo pakalpojumu centra "Kauguri", komanda “Progresus”.

Spēles plānotas divās plūsmās junioriem, kur piedalīsies bērni no 13 līdz 15 gadiem, kā arī lielo jauniešu spēles vecumā no 15 līdz 25 gadiem.

Spēles noritēs 11 dienas no 01.08.- 28.08.2023, detalizēts grafiks skatāms https://www.darivari.lv/sb2023 , ar noslēguma pasākumu 28.08.2023, kurā jau finālā spēlēs turnīra četras veiksmīgākās komandas. Lai spēles noritētu godīgi un pēc noteikumiem, piedalīsies Rīgas futbola federācijas brīvprātīgie tiesneši.

Pasākuma mērķis ir veidot izpratni par vienlīdzību un sadarbības nozīmīgumu, attīstīt jauniešos sportisko garu un sniegt iespēju lietderīgi pavadīt vasaras brīvlaiku.

Uz atklāšanu aicināsim mūsu atbalstītājus un sadarbības partnerus no dažādām valsts un nevalstiskām organizācijām, kuri sveiks dalībniekus:

Rīgas BJC direktors Kaspars Jasinkēvičs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis, VARAM parlamentārā sekretāre Agnese Gedušēvica, Rīgas domes deputāts un Latvijas futbola federācijas viceprezidents Olafs Pulks, LV Saeimas Sporta apakškomisijas vadītājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis, Rīgas futbola federācijas prezidents Eduards Borisevičs, Rīgas domes labklājības departamenta pārstāvji un Viesturs Kleinbergs, kā arī RBJC struktūrvienību vadītāji, Jūrmalas sociālo pakalpojumu centrs "Kauguri" vadītāja Sarmīte Grope un Doc. Kokles un ģitāras klase , mūziķis Kaspars Zemītis, kurš mūs arī priecēs ar muzikālo pavadījumu spēļu ietvaros.

Pasākumā laipni aicināti piedalīties visi interesenti, īpaši gaidīsim jauniešus no 10-18 gadiem, lai iepazītu jaunus draugus, sniegtu atbalstu savu struktūrvienību komandām, apgūtu saliedēšanās prasmes un iesaistītos radošajās darbnīcās un āra spēlēs, kuras noritēs paralēli turnīram ar mūsu brīvprātīgo jauniešu atbalstu.

Uz sadarbību aicinām arī citus brīvprātīgos jauniešus un NVO, kuri vēlas sniegt savu ieguldījumu jauniešu pilnveidē un attīstībā, piedāvājot savas aktivitātes līdzjutējiem vai atbalstot mūsu čaklo komandu spēļu organizēšanā.

Pasākumam tiks nodrošināta tiešraide, kur varēsi sekot līdzi pasākuma norisei un fanot par savu izvēlēto komandu.

Sporta spēļu koordinators Edgars Muktupāvels ir pieejams vienmēr un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem Tālr. 27566777.

Papildus info un viss aktuālākais pieejams mūsu mājas lapā https://www.darivari.lv/sb2023 vai sociālajos tīklos https://www.facebook.com/BernuUnJauniesuCentrsDariVari un https://www.instagram.com/darivari_official/ .

Spēļu norisi finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” projekts “Jauniešu aktivitātes Darām kopā”


Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.


71 views0 comments

Comments


bottom of page