13.03.2023
Biedrības JC ”Dari Vari” projekts jauniešiem “Jauniešu aktivitātes Darām kopā” ietvaros vienu reizi mēnesī informējam jauniešus par pilsoniskās sabiedrības līdzdalības aktivitāšu iespējām.
Virtuālās realitātes spēles Bauskā, Svitenē
Aicinām pievienoties jauniešus no 14.gadiem, virtuālās realitātes pēcpusdienās!
Katru otro svētdienas pēcpusdienu no septembra līdz maijam no plkst.13.00-16.00 nāc izmēģini virtuālo realitāti!
Mums ir 4 VR komplekti, tas nozīmē, ka VR spēli vienlaicīgi var spēlēt 4 cilvēki un maksimālais spēlēšanas laiks vienam cilvēkam ir 1,5 stundas.
Virtuālās realitātes spēles ir spēles, kurās dalībnieki tiek iesaistīti virtuālajā pasaulē, izmantojot VR tehnoloģijas. Dalībnieki var pārvietoties un mijiedarboties ar pasauli, izmantojot VR brilles un roku kontrolierus. Ar katru reizi atklājam jaunas, dažādas spēles – sākot no piedzīvojumu spēlēm, līdz sporta spēlēm un stratēģijas spēlēm. Spēles var spēlēt gan komandā (multiplayer game) vai individuāli.
Vairāk info šeit: https://ej.uz/vrspeles
Piesakies šiet: WhatsApp grupā https://linktr.ee/mppasaule.
Nāc uz «Karjeras dienu 2023»!
«Karjeras diena» norisināsies 17. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, pulcējot vairāk nekā 100 uzņēmumus no dažādām nozarēm. «Karjeras dienu» aicināti apmeklēt visu Latvijas augstskolu studenti, pēdējo klašu skolēni un citi interesenti, lai gūtu ieskatu darba tirgū, klātienē tiktos ar uzņēmumu pārstāvjiem, nodibinātu karjeras attīstībai vērtīgus kontaktus, kā arī piedalītos izglītojošos pasākumos – diskusijās, iedvesmojošos semināros un «ātrajās» intervijās, noskaidrojot savas iespējas saņemt jau pavisam konkrētu darba piedāvājumu.
Vairāk info šeit: https://ej.uz/rtukarjera
Apmaiņas projekts Horvātijā.
Biedrība “Radi Vidi pats” piedāvā jauniešiem no 18-30 gadiem un vienam grupas līderim, bez vecuma ierobežojuma piedalīties Erasmus+ “Be aware, be sustainable” apmaiņas programmā. Priekšroka tiks dota jauniešiem ar ekonomiskajiem, sociālajiem u.c. šķēršļiem.
Apmaiņa paredzēta uz Horvātiju no 16.-23. aprīlim. Tiek segtas arī ēdināšanas un uzturēšanās izmaksas.
4. Brīvprātīgais darbs Rīgas pašvaldības sociālās aprūpes institūcijās
Ja vēlies sniegt palīdzīgu roku senioriem un bērniem, tad pievienojies mūsu brīvprātīgajiem, kuri apmeklē Rīgas sociālās aprūpes institūcijas - RSAC Mežciems, RSAC Gaiļezers, RSAC Stella maris, Rīgas pašvaldības bērnu un jauniešu centrus, Rīgas patversmi un Rīgas 1.slimnīcu.
Brīvprātīgie sniedz emocionālu atbalstu, sirsnību, sarunājoties un mazinot cilvēku vientulību, ejot pastaigās, lasot priekšā grāmatas u.tml.
Brīvprātīgajiem tiek nodrošinātas regulāras apmācības, darba apģērbs un apliecības.
Gaidīsim Tevi mūsu komandā!
Pieteikties, zvanot uz tālruni 20 516 206, Marija Diaza, e-pasts: marija.diaza@caritas.lv.
Vairāk info: http://caritas.lv/
5.Nodarbība “Pārvērt emocijas spēkā!"
KO DARĪSIM/ KO IEGŪSI NODARBĪBĀ?
Vērosi sevi un citus
Mācīsies veidot sajūtās balstītu kontaktu ar līdzcilvēkiem
Iepazīsi teātra vingrinājumus, kas palīdzēs Tev ikdienā justies brīvāk un drosmīgāk
Apgūsi emociju amplitūdu un nianses
Pamanīsi, kā mainīt savas emocijas ar vienkāršu vingrinājumu palīdzību
Apgūsi tehnikas nepatīkamu emociju izlādei sev un citiem veselīgā veidā
Vieta: Jauniešu atbalsta centrs (RPBJC) Imantas 7 līnija – 4, Rīga Laiks: 25.03.2023.
plkst.: 13:00.
Organizētājs: BJC Dari Vari
Vairāk info šeit: https://ej.uz/dr02
Par biedrības “Dari Vari ” pasākumiem meklē informāciju mūsu Facebook un Instagram kontos vai mājas lapā www.darivari.lv

Comments