top of page

Informējam jauniešus par pilsoniskās sabiedrības līdzdalības aktivitāšu iespējām.

Biedrības JC ”Dari Vari” projekts jauniešiem “Jauniešu aktivitātes Darām kopā” ietvaros vienu reizi mēnesī informējam jauniešus par pilsoniskās sabiedrības līdzdalības aktivitāšu iespējām.  1. Aicina jauniešus piedalīties aptaujā par Eiropas Jaunatnes 11 mērķiem


Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka Latvijas Jaunatnes padome (LJP) aicina jauniešus vecumā no 13 – 25 gadiem piedalīties aptaujā par Eiropas Jaunatnes 11 mērķiem, sniedzot savu viedokli par šī brīža situāciju Latvijā.


Eiropas Jaunatnes 11 mērķi tika definēti dialogā, kurā piedalījās jaunieši no visas Eiropas, 2017.–2018. gadā. Šie mērķi nosaka starpnozaru jomas, kam ir ietekme uz jauniešu dzīvi, un pievērš uzmanību problēmām, kuras ir jāatrisina. ES jaunatnes stratēģijai būtu jāpalīdz konkretizēt šo jaunatnes redzējumu.

Vairāk info šeit: https://ej.uz/dr004  1. Caritas Latvija Jauniešu centrs ar izziņo nodarbības martā un aicina jauniešus pieteikties!


Tev būs iespēja satikt jaunus cilvēkus no Latvijas un Ukrainas, apmeklēt nodarbības, iemācīties ko jaunu un kopā pavadīt laiku. Mēs atrodamies O.Vācieša ielā 6, dienas centrā "Terēzes māja", Rīga.

Aicināti jaunieši vecumā no 13- 30 gadiem.

Lai apmeklētu nodarbības, aizpildiet pieteikšanās anketu: https://ej.uz/nodarbib

*Uz atsevišķām nodarbībām vietu skaits ir ierobežots


  1. Brain game @KANIERIS

KAS? KUR? KAD? - intelektuāla prāta spēle Mēs aicinām tevi piedalīties šajā fantastiskajā spēlē, lai kopā ar mums vingrinātu smadzenes un izklaidētos! Spēles noteikumi: Spēles laikā komanda mēģina atbildēt uz jautājumiem. Katram jautājumam ir atvēlēta viena minūte. Meklējot pareizo atbildi, būs nepieciešamas dažādas prasmes, piemēram, loģiskā domāšana, intuīcija, atjautība u.c. Mēs sākam šo spēli 29. aprīlī, Kaņierī, tāpēc izveido grupu (no 4 - 6 dalībniekiem), tu vari pateikt saviem draugiem, klasesbiedriem vai ģimenes locekļiem, lai pievienojas!

Papildus info:

https://ej.uz/dr006


4. TAVA IDEJA, TAVS BIZNESS


Aicinām 10. un 11.klases skolēnus, kā arī profesionālās izglītības iestāžu 1. un 2.kursa studentus pieteikties uzņēmējdarbības programmai!


Iesūti savu biznesa ideju un gūsti iespēju piedalīties lekcijās ar uzņēmējiem un iziet praksi kādā no sev tuviem un interesējošiem uzņēmumiem.Īpaši aicināti pieteikties Rīgas plānošanas reģiona skolēni.

Vairāk info: https://ej.uz/dr007


5.Nodarbība “Kominikācija"

KO DARĪSIM/ KO IEGŪSI NODARBĪBĀ?

Uzzināsi, kas ir nevardarbīgā komunikācija un kā to pielietot ikdienā

Saņemsi komunikācijas shēmu, lai mācītos runāt par savām vajadzībām citiem saprotamā veidā

Ar improvizācijas teātra paņēmieniem trenēsi savas komunikācijas prasmes drošā vidē


Vieta: Jauniešu atbalsta centrs (RPBJC) Imantas 7 līnija – 4, Rīga Laiks: 29.04.2023.

plkst.: 14:00.

Organizētājs: BJC Dari Vari

Vairāk info šeit: https://ej.uz/dr008


Par biedrības “Dari Vari ” pasākumiem meklē informāciju mūsu Facebook un Instagram kontos vai mājas lapā www.darivari.lv
10 views0 comments

Comments


bottom of page