top of page

Informējam jauniešus par pilsoniskās sabiedrības līdzdalības aktivitāšu iespējām.

Biedrības JC ”Dari Vari” projekts jauniešiem “Jauniešu aktivitātes Darām kopā” ietvaros vienu reizi mēnesī informējam jauniešus par pilsoniskās sabiedrības līdzdalības aktivitāšu iespējām.  1. Esi Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnesis!


Joprojām meklējam 16-25 gadus vecus aktīvus un foršus jauniešus no visas Latvijas, kuri būtu gatavi no 2023. gada septembra līdz 2024. gada decembrim kļūt par Eiropas Jaunatnes dialoga vēstniekiem un īstenot dažādas aktivitātes citiem jauniešiem, ne tikai savā novadā, bet arī visā Latvijā!Vairāk informācijas atradīsi šeit: https://fb.watch/mB-LOH70Ve/

Piesakies tīklā līdz 2023. gada 3. septembrim šeit --> https://bit.ly/EJD_2023


Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieku tīklu organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Baltijas Reģionālo fondu, aktivitātes līdzfinansē Eiropas Savienība.


  1. Attālinātā un hibrīda darba "speed-dating"


Tev ir iespēja atrast darbu, nepavadot vairākas stundas vakanču portālos, gatavojot motivācijas vēstules vai dodoties uz nogurdinošām darba intervijām!

Ja esi gatavs jaunu (daļēji) attālinātu darba gaitu uzsākšanai, piedalies Attālinātā un hibrīda darba “speed-dating” pasākumā un izlaid vairākus soļus no tradicionālā darba meklēšanas procesa!


Attālinātā un hibrīda darba “speed-dating” notiks Datu ievades un Digitālo projektu vadības jomās:

19. septembrī 14:00 - 18:00

Tiešsaistē, platformā Gather Town
  1. LSKJ Atvērto durvju dienas

6. un 12. septembrī gaidīsim visus interesentus Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Rīgas nodaļas atvērto durvju dienās.

Būs iespēja:

uzzināt, ko dara LSKJ;

kā var iesaistīties organizācijā;

satikt un iepazīt citus brīvprātīgos;

pacienāties ar tēju, cepumiem un uzdot jautājumus.

Kad? 6. un 12.septembrī

Cikos? plkst. 19:00

Kur? Rīgā, Šarlotes ielā 1B, 3.stāvā


Papildus info: https://ej.uz/iespejas4


4.Attīsti uzņēmējdarbības un digitālās prasmes tiešsaistes izlaušanās istabās!

CO-ART projekta ietvaros ir radītas inovatīvas tiešsaistes izlaušanās istabas, kuru mērķis ir ar spēļošanas metožu palīdzību attīstīt uzņēmējdarbības un digitālās prasmes jauniešiem bez nodarbinātības, kā arī pašnodarbinātajiem kultūras un radošo industriju pārstāvjiem.


Šobrīd pieejamas 24 izlaušanās istabas vairākos sarežģītības līmeņos un tās iespējams iziet vienā no sešām projekta valodām, t.sk. latviešu. Pieeja platformai ir bez maksas!5.Darbnīca: Jauniešu iniciatīvu konkurss.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina jauniešu iniciatīvu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem.


Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kuras veicina Rīgas jauniešu iekļaušanos pilsētas kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību, un kuras nav saistītas ar citiem projektiem vai darbā ar jaunatni iesaistīto organizāciju programmām un pasākumiem.

Vairāk info šeit: https://ej.uz/iespejas8


Par biedrības “Dari Vari ” pasākumiem meklē informāciju mūsu Facebook un Instagram kontos vai mājas lapā www.darivari.lv11 views0 comments

Comments


bottom of page