top of page

IV Sporta sadraudzības spēles “SADRAUDZĪBAS BUMBA 2022”

1.jūlijā sāksies jau IV Sporta sadraudzības spēles “SADRAUDZĪBAS BUMBA 2022”. Sadraudzības futbola turnīri tiek rīkoti jau kopš 2020. gada. Šogad turnīrs notiks 8 dienas 3 norises vietās Rīgā. Imantas 7.līnija 4, Sudraba Edžus ielā 11 A un Rīgas 45. vidusskolas sporta laukumos. Pasākuma noslēgums plānots 2022. gada 24. augustā Imantas 7. līnija 4

Pasākuma mērķis ir veidot izpratni par vienlīdzību un sadarbības nozīmīgumu, laujot iepazīties un veidot sadarbības tiltus, kā arī labi pavadīt laiku.

Pasākumā piedalīties aicināti bērni un jaunieši no 10-18 gadu vecumā. Biedrība JC “Dari Vari” futbola turnīrus rīkos sadarbībā ar RBJC ( "Imanta", "Ziemeļi", "Jauniešu atbalsta centrs", "Ezermala", "Vita", "Apīte"), ikviens, kurš vēlas lietderīgi pavadīt laiku un iepazīt jaunus draugus, ir aicināts piedalīties un iesaistīties. Pasākumi sniegs iespēju apgūt komandas saliedēšanas un sadarbības prasmes.

Paralēli futbola spēlēm bērniem un jauniešiem būs iespēja iesaistīties radošajās darbnīcās, kā arī piedalīties Centra “Marta” izstrādātās programmas vardarbības prevencijas nodarbībās “Drosme rūpēties”.

Pasākuma plānošanā un realizācijā tiek aicināti piedalīties brīvprātīgie jaunieši no visas Latvijas un īpaši gaidīsim Rīgas un Vidzemes jauniešus, kuri kopīgi ar organizatoru komandu veidos pasākumu un apgūs prasmes pasākumu organizēšanā, vadīšanā un citas ļoti noderīgas iemaņas. Ja arī Tu vēlies kļūt par daļu no sadraudzības spēļu organizatoru komandas - dod ziņu!

Aicinām uz sadarbību NVO un biedrības, kurām ir idejas un vēlme sadraudzības spēļu aktivitāšu papildināšanā un organizēšanā. Brīvprātīgie un organizācijas aicinām sazināties ar biedrību “Dari Vari” pa tālr. 27 566 777 (Edgars Muktupāvels) vai 26300283 (Andrejs Mosjagins) vai rakstot ziņu mūsu sociālajos kontos.

Informāciju par sadarbības spēļu norisi varat iepazīties mājaslapā www.darivari.lv

70 views0 comments

コメント


bottom of page