top of page

42.Nodarbība ''Atbalsts Ukrainai''

24.02.2021. Rīgas jauniešiem, noritēja 42 nodarbība, četru  stundu garumā.

Nodarbība “Atbalsts Ukrainai"”, RPBJC struktūrvienībā “Jauniešu atbalsta centrs”, Imantas 7.līnija 4, Rīga.

Nodarbībās piedalījās 11 jaunieši no “Jauniešu atbalsta centrs”, “Vita”, “Apīte”, “Imanta” vecumā no 14-24 gadiem. Paldies 3 brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja sagatavot un realizēt nodarbību, tā apgūstot plānošanas un realizēšanas prasmes.

Nodarbību vadīja Edgars Muktupāvels.

Nodarbības mērķis bija veicināt izpratni par Ukrainas kultūru. Nodarbības dalībnieki ieguva vairāk informācijas par Krievijas iebrukumu Ukrainā un par tām radītam sekām.

Ukrainas kultūru iepazinām ar Kahoot palīdzību. Pildot šos uzdevumus un atbildot uz jautājumiem izvēloties atbilžu variantus, jauniešos tas sagādāja lielu prieku.

Nodarbības laikā jaunieši arī diskutēja par to, kā Krievijas iebrukums Ukrainā ietekmēja uz dzīvi Latvijā un Eiropā

Visi dalībnieki bija ļoti apmierināti ar nodarbību un uzskatīja, ka tas bija noderīgs veids, jo katram jabūt zinošām kas notiek apkārt pasaulē, Kultūras apgvuve ar Kahoot palīdzību iegūt zināšanas par Ukrainu.

Kā jau katru nodarbību arī šajā nodarbībā jaunieši gatavoja pusdienas kartupeļus ar pildītu šniceli un salātiem, kas papildus uzlaboja vēl vairāk garastāvokli. Jo ēdiena gatavošana notiek kolektīvi, kur katrs pieliek savu roku un zinšanas.

Ja arī Tev ir interese kopīgi apgūt jaunas prasmes, iepazīties ar citiem jauniešiem vai iemācīties kādu gardu recepti, droši piesakies uz mūsu nodarbībām!

Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/43

18 views0 comments

Comments


bottom of page