top of page

Nodarbība “Just Dance!"” atskaite

Updated: Jun 28, 2023

03.06.2023. Rīgas jauniešiem, noritēja 19. nodarbība, trīs stundu garumā.

Nodarbība “Just Dance!"”, RPBJC struktūrvienībā “Jauniešu atbalsta centrs”, Imantas 7.līnija 4, Rīga.

Nodarbībās piedalījās 12 jaunieši no “Jauniešu atbalsta centrs”, “Vita”, “Apīte”, “Imanta” vecumā no 14-23 gadiem. Paldies 5 brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja sagatavot un realizēt nodarbību, tā apgūstot plānošanas un realizēšanas prasmes.

Nodarbību vadīja Edgars Muktupāvels.

Nodarbības mērķis bija jauniešiem dot iespēju ne tikai apgūt nopietnus tematus, bet arī dot iespēju izkustēties, socializēties, komunicēt, justies brīvi un nepiespiest, kā arī iemācīties dažādus deju soļus.

Tas kāpēc izvēlējāmies šādu nodarbību bija jauniešu neformālās sarunas, kā kurš dejo apmeklējot diskotēkas skolā, klubos un nonāca pie secinājuma, ka jaunieši bieži vien nedejo, bet vienkārši klausās mūziku jo kautrējas izrādīt deju kustības, kā paši saka “es jau nemāku dejot”.

“Just Dance” ir iespēja redzēt deju kustības un tās atkārtot un redzēt kā dejo tie, kas ir izveidojuši šo “Just Dance”, jauniešiem labs neformālās izglītības instruments iemācīties dejot.

Nodarbība tika pavadīta jautrā noskaņojumā, jo jaunieši paši varēja sevi novērtēt, arī nodarbības vadītājs izmēģināja ar jauniešiem savus spēkus dejā. Smiekli pavadīja visu nodarbību, pārrunājām kurš elestīgs, kurš ir stīvs, mazā kolektīvā arī nav tik bailīgi “izgāzties”.

Kā jau katru nodarbību arī šajā nodarbībā jaunieši gatavoja pusdienas makaronus ar cepeškrāsnī ceptu vistu un salātiem, kas papildus uzlaboja vēl vairāk garastāvokli. Jo ēdiena gatavošana notiek kolektīvi, kur katrs pieliek savu roku un zinšanas.

Ja arī Tev ir interese kopīgi apgūt jaunas prasmes, iepazīties ar citiem jauniešiem vai iemācīties kādu gardu recepti, droši piesakies uz mūsu nodarbībām!


Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/4356 views0 comments
bottom of page