top of page

Nodarbība “Kahoot - zināšanas, atjautība”

05.08.2023. Rīgas jauniešiem, noritēja 26. nodarbība, četru stundu garumā.


Nodarbība “Kahoot - zināšanas, atjautība”, RPBJC struktūrvienībā “Jauniešu atbalsta centrs”, Imantas 7.līnija 4, Rīga.


Nodarbībās piedalījās 10 jaunieši no “Jauniešu atbalsta centrs”, “Vita”, “Apīte”, “Imanta” vecumā no 15-23 gadiem. Paldies 3 brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja sagatavot un realizēt nodarbību, tā apgūstot plānošanas un realizēšanas prasmes.


Nodarbību vadīja Edgars Muktupāvels.


Nodarbības mērķis bija ar jauniešiem caur Kahoot metodi iziet cauri vairāku tematu jautājumiem un veikt diskusiju.


Jautājumi jauniešiem tika uzdoti gan par sportu, gan finandsēm, gan ikdienu, gan dabu un filmām.

Nodarbība notika raibā atmosfērā, jo bija daudzu jautājumi kuri raisīja diskusiju, kas arī bija nodarbības mērķis.

Piemēram veidojās papildus jautājumi par nodokļiem, cik tie ir vajadzīgi un vai tie nav par augstu.

No sporta uzvēlējāmies dažādu komandu logo tipus un mēģinājām minēt kurām komandām tie pieder. Smieklus radīja, jo lasot atbilžu variantus tika mēģināts salikt kopā ar piedāvāto logo, bet bieži vien tas izrādījās nepareizi, par ko atkal radās diskusija un tika ņemta palīgā Google “māte”, kas palīdzēja risināt strīdus.

Filmām bija jātmin aktieri no viena filmas kadra, vai bija jāatpazīst filmas. Kā izrādās mūsu jaunieši ir filmo māni un seriālu cienītāji.

Man kā nodarbības vadītājam bija ļoti interesanti klausīties jauniešu diskusijās, kurās viņi pārliecina viens otru. Diskusijas raisīja gan smieklus, gan pārdomas.

Pēc prāta kustināšanas un zināšanu pārbaudes, kā arī veiksmes pārbaudes, devāmies uz virtuvi gatavot ēdienu, šoreiz gatavojām plovu un salātus.


Jaunieti, ja arī tev ir brīvs laiks un vēlies lietderīgi pavadīt laiku, joprojām gaidām aktīvus brīvprātīgos futbola turnīram! Pieteikties pie Edgars Muktupāvels tālr.27566777


Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/43
20 views0 comments

Comments


bottom of page