top of page

Nodarbība “Pilsoniskā līdzdalības metode “Bērnu aizsardzības diena”

Updated: May 27, 2022

31.05.2022 Biedrība “Bērnu un jauniešu centrs “Dari Vari””, projekta “Darām kopā” ietvaros aicina Tevi pieteikties aizraujošai nodarbībai meklējot atbildes uz jautājumu: Kas ir “Bērnu aizsardzības diena”? Liepas jauniešu centrā “Apelsīns”, Rūpnīcas ielā 12, Liepā, Liepas pagastā, Cēsu nov. LV 4128


KO DARĪSIM/ KO IEGŪSI NODARBĪBĀ?

Iesildīsimies ar “enerdžaizeriem” un “ledlaužiem”

Kopā ar Selgu Skrastiņu, juriskonsultu un Liepas biedrības “Sargiet bērnus” līdzdibinātāju noskaidrosim, kas tad ir bērnu aizsardzības likums, kādi ir bērnu un jauniešu pienākumi, atbildība un tiesības.

Kopā ar nodarbību vadītājiem Maiju Ozoliņu un Niku Ozoliņu un neformālās izglītības metodēm veidosim gadījumu analīzi, kurā, pēc gadījumu apraksta, jaunieši vairāk varēs izprast pienākums, atbildība un tiesības.

Ar neformālās izglītības metodēm darbosimies grupu darbos, kuros veidosim plakātus, kurus izmantot jauniešu centrā, lai arī tā apmeklētāji būtu viegli saprotamas jauniešu pienākumi, atbildība un tiesības.

Sniegsim atgriezenisko saiti Mentimeter un Padlet aplikācijās

KĀ PIETEIKTIES?

Sūtot ziņu uz biedrības Facebook, Instagram vai zvanot 20328829 (nodarbību vadītājs Maijai Ozoliņai)

Īpaši aicinām, katrai nodarbībai pieteikties vismaz 3 brīvprātīgos jauniešus, kuriem dosim iespēju apgūt organizatoriskās, nodarbību plānošanas, sagatavošanas un realizēšanas prasmes.


NODARBĪBAS PROGRAMMA:

16:00 - Reģistrēšanās pasākumam – parakstu lapu aizpildīšana un iepazīšanās ar plānu

16:15 - Enerdžaizeri un ledlauži

16:45 - Tikšanās ar sertificētu juriskonsultu un Liepas biedrības “Sargiet bērnus” līdzdibinātāju, un klausīsimies lekciju par jauniešu pienākumiem un tiesībām.

17:45 – Gadījumu analīze par jauniešu atbildību, pienākumiem un tiesībām

18:15 – Pauze

18:30 – Informatīvu plakātu veidošana grupu darbā par atbildību pienākumiem un tiesībām

19:00 – Atgriezeniskā saites sniegšana

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta pasākuma fotografēšana un video filmēšana, sagatavotie materiāli tiks izvietoti biedrības tīmekļvietnē, sociālajos tīklos, informatīvajos materiālos projekta publicitātes nolūkos.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/14

22 views0 comments

Comments


bottom of page