top of page

Nodarbība “Pilsoniskā līdzdalības metode “Biedrošanās”” 2.daļa

11.06.2022 Biedrība “Bērnu un jauniešu centrs “Dari Vari””, projekta “Darām kopā” ietvaros aicina Tevi pieteikties aizraujošai nodarbībai meklējot atbildes uz jautājumu: Kas ir “Biedrošanās” 2.daļa Rīgas Pašvaldības bērnu un jauniešu centrs struktūrvienībā "Jauniešu atbalsta centrs" Imantas 7.līnija 4, Rīga, no 13:00 līdz 17:00. Nodarbību vadīs Edgars Muktupāvels.


KO DARĪSIM/ KO IEGŪSI NODARBĪBĀ?

Nodarbībā izmantosim Mentimeter.com ideju ģenerēšanai, kā arī ar neformālās izglītības metodēm, diskusijām un grupu darbu apgūsim:

  • Projekta izstrādes pamatus,

  • Ģenerēsim projektu idejas,

  • Izstrādāsim projektu mērķus un uzdevumus, lai tos sasniegtu,

  • Sagatavosim projekta iesniegumus.

KĀ PIETEIKTIES?

Sūtot ziņu biedrībai Facebook, Instagram vai zvanot 27566777 (nodarbību vadītājs Edgars Muktupāvels)

Īpaši aicinām, katrai nodarbībai pieteikties vismaz 3 brīvprātīgos jauniešus, kuriem dosim iespēju apgūt organizatoriskās, nodarbību plānošanas, sagatavošanas un realizēšanas prasmes.

13:00-13:30 Reģistrēšanās pasākumam – parakstu lapu aizpildīšana un iepazīšanās ar plānu;

13:30-15:30 Ēdiena gatavošana, baudīšana

15:30-16:30 Nodarbībā ar neformālās izglītības metodēm apgūsim:

  • Projekta izstrādes pamatus,

  • Ģenerēsim projektu idejas,

  • Izstrādāsim projektu mērķus un uzdevumus, lai tos sasniegtu,

  • Sagatavosim projekta iesniegumus.

16:30 - 17:00 Nodarbības izvērtēšana: Atgriezeniskā saite. Izrunāsim, kas patika nodarbībā, kādas radās pārdomas, idejas un kā tās realizēt dzīvē?

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta pasākuma fotografēšana un video filmēšana, sagatavotie materiāli tiks izvietoti biedrības tīmekļvietnē, sociālajos tīklos, informatīvajos materiālos projekta publicitātes nolūkos.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/1424 views0 comments

Comments


bottom of page