top of page

Vidzemes “Pilsoniskās līdzdalības nodarbība “Eiropas solidaritātes projektu darbnīca”" uzsaukums

Updated: Sep 6, 2022

Nodarbība “Pilsoniskā līdzdalības metode “Eiropas solidaritātes projektu darbnīca”

8. un 11. augusts no plkst 16:00- 19:00, “Bērnu un jauniešu centrs “Dari Vari””, projekta “Darām kopā” ietvaros aicina Tevi pieteikties aizraujošai nodarbībai meklējot atbildes uz jautājumu: Kas ir “Eiropas Solidaritātes korpusa projekti”? Liepas jauniešu centrā “Apelsīns”, Rūpnīcas ielā 12, Liepā, Liepas pagastā, Cēsu nov. LV 4128 Nodarbība paredzēta jauniešiem no 17 - 25 gadu jauniem jauniešiem.


KO DARĪSIM/ KO IEGŪSI NODARBĪBĀS?

Iesildīsimies ar “enerdžaizeriem” un “ledlaužiem”

Kopā ar nodarbību vadītājiem Maiju Ozoliņu un Niku Ozoliņu izpētīsim Eiropas Solidaritātes projektu daudzveidīgās iespējas vietējās kopienas, Latvijas un Eiropas līmenī

Klausīsimies pieredzes stāstos no jauniešiem, kas ir bijuši iesaistīti Eiropas Solidaritātes korpusa projektos.

Runāsim par Eiropas Savienības mērķiem un uzdevumiem projekta ietvaros, kā iespējams piedalīties šādā projektā, kā šādi projekti var palīdzēt attīstīt lielas un mazas idejas.

Jauniešiem individuāli un grupās būs iespēja izvēlēties savu projektu veidu, iepazīties ar pozitīvajiem projektu piemēriem un veidot savu nākotnes projekta ideju.

Noskaidrosim, kāpēc ir jāreģistrējas Eiropas Solidaritātes korpusa portālā.

Uzzināsim, kas ir organizācijas identifikators, ko nozīmē būt grupas līderim, un kā veicams plānoto darbu sadalījums.

Sniegsim atgriezenisko saiti Mentimeter un Padlet aplikācijās


KĀ PIETEIKTIES?

Sūtot ziņu uz biedrības Facebook, Instagram vai zvanot 20328829 (nodarbību vadītājs Maijai Ozoliņai)

Īpaši aicinām, katrai nodarbībai pieteikties vismaz 3 brīvprātīgos jauniešus, kuriem dosim iespēju apgūt organizatoriskās, nodarbību plānošanas, sagatavošanas un realizēšanas prasmes.


NODARBĪBAS PROGRAMMA:

16:00 - Reģistrēšanās pasākumam – parakstu lapu aizpildīšana un iepazīšanās ar plānu

16:15 - Enerdžaizeri un ledlauži

08.08.2022

16:30 -. Jauniešu, kas ir bijuši iesaistīti Eiropas Solidaritātes korpusa projektos, pieredzes stāsti.

Runāsim par Eiropas Savienības mērķiem un uzdevumiem projekta ietvaros. Izstāstīsim kā iespējams piedalīties šādā projektā, un kā tas var palīdzēt attīstīt lielas un mazas idejas.

17:30 Pauze

17:45 – Individuāli un un grupās izvēlēsimies sev piemērotāko projekta veidu. Iepazīsimies ar pozitīvajiem projektu piemēriem. Veidosim savu nākotnes projekta ideju.

11.08.2022

16:30 – Skaidrosim kāpēc ir jāreģistrējas Eiropas Solidaritātes korpusa portālā un kas ir organizācijas identifikators. Uzzināsim ko sevī ietver grupas līdera loma, un kā veidot darbu sadalījumu.

17:30 – Pauze

17:45 – Darbs projektu darbnīcās, iespēja izvēlēties savu projektu veidu un strādāt pie idejas. Projekta idejas aizstāvēšana, mērķu un uzdevumu sasniegšana.

18:45 – Atgriezeniskās saites sniegšana Mentimeter un Padlet aplikācijās.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta pasākuma fotografēšana un video filmēšana, sagatavotie materiāli tiks izvietoti biedrības tīmekļvietnē, sociālajos tīklos, informatīvajos materiālos projekta publicitātes nolūkos.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/14


20 views0 comments

Comments


bottom of page