top of page

Nodarbība “Sporto dabā" Atskaite

08.07.2023. Rīgas jauniešiem, noritēja 22. nodarbība, trīs stundu garumā.

Nodarbība “Sporto dabā"”, RPBJC struktūrvienībā “Jauniešu atbalsta centrs”, Imantas 7.līnija 4, Rīga.

Nodarbībās piedalījās 12 jaunieši no “Jauniešu atbalsta centrs”, “Vita”, “Apīte”, “Imanta” vecumā no 14-24 gadiem. Paldies 3 brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja sagatavot un realizēt nodarbību, tā apgūstot plānošanas un realizēšanas prasmes.

Nodarbību vadīja Edgars Muktupāvels.

Nodarbības mērķis bija jauniešiem dot iespēju pavadīt lietderīgi brīvo laiku sportojot svaigā gaisā un apgūstot prasmes volejbola spēlē.

Jauniešiem bija iespēja iepazīties savā starpā, iemācīties volejbola noteikumus, kā arī veidot saspēli un pārbaudīt savi kā komandas biedru. Tā kā esam katrs ar savām spējām un prasmēm, fizisko sagatavotību, tad ik palaikam jaunieši veidoja dažādas komandas un iepazina savas spējas. Grūtākais jauniešiem bija iemācīties servēt, jo tas ne visiem padodas. Dalībniekiem bija liels prieks par saspēlēm un citiem sasniegumiem. Lai nodrošinātu dalībnieku saliedētību izmantojām neformālās izglītības metodes un veicinājām labāku dalībnieku saspēli un sadraudzību.

Kā jau katru nodarbību arī šajā nodarbībā jaunieši gatavoja pusdienas. Nodarbība noritēja laukā, tādēļ tika izlemts rīkot pikniku, kurā cepām desiņas, griezām dārzeņu salātus un desertā jaunieši ēda atsvaidzinošu saldējumu.

Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/43


24 views0 comments

Comments


bottom of page