top of page

Nodarbība Vidzemes jauniešiem “Pilsoniskās līdzdalības nodarbība “Latvijas valstiskums".

Latvijas neatkarības svētku mēnesī Biedrība “Bērnu un jauniešu centrs “Dari Vari””, projekta “Darām kopā” ietvaros aicina Tevi iesaistīties nodarbībā "Latvijas valstiskums".

Liepas jauniešu centrā “Apelsīns”. Cēsu novada, Liepas pagastā, Rūpnīcas ielā 12 (Liepas pamatskolas telpās), no plkst. 11.00 līdz 14.00.

Nodarbību vadītāji: Maija Ozoliņa un Niks Ozoliņš aicina uz nodarbību jauniešiem, lai spēcinātu savas latviskās saknes, apzinātos savu piederību Latvijai un celtu godā mūsu tradīcijas.

KO DARĪSIM/ KO IEGŪSIM NODARBĪBĀ?

Nodarbībā tiks izmantotas neformālās izglītības metodes, [1] kuras palīdzēs izprast Latvijas valstiskumu un apzināties, kāpēc tas ir tik svarīgs šajā laikā? Diskutēsim par to, kas ir Latvija un kas tā ir katram no mums?


11:00 ierašanās un reğistrēšanās;

11:20 ledlauži un enerdžaizeri (aktīva iesildīšanās un komunikācijas veicināšanas aktivitātes

11:40 pasākuma ievads - kartēšanas viktorīna par Latviju spēļošanas metožu izmantošana grupu darba aktivitātēs un diskusijās par Latvijas valstiskumu

13:00 pauze

13:15 ideju prezentācija pēc grupu darba

14:00 noslēguma atgriezeniskās saites sniegšana mentimeter un padlet aplikācijās!

Pieteikties varat pa tālruni 20328829 (Maija) vai rakstot uz Liepas Jauniešu centra Apelsīns FB vai IG pastu![2]

Īpaši aicinām, katrai nodarbībai pieteikties vismaz 3 brīvprātīgos jauniešus, kuriem dosim iespēju apgūt organizatoriskās, nodarbību plānošanas, sagatavošanas un realizēšanas prasmes.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta pasākuma fotografēšana un video filmēšana, sagatavotie materiāli tiks izvietoti biedrības tīmekļvietnē, sociālajos tīklos, informatīvajos materiālos projekta publicitātes nolūkos.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/14

#NVOfonds2022#jaunatne#nodarbibas
24 views0 comments

Commentaires


bottom of page