top of page

Nodarbības “Ilgtspējīga pārtikas attīstība” uzsaukums Vidzeme

28. septembrī Biedrība “Bērnu un jauniešu centrs “Dari Vari””, projekta “Darām kopā” ietvaros aicina jauniešus no 13-25 gadiem pieteikties uz nodarbību “Ilgtspējīga pārtikas attīstība”. Nodarbības dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā kļūt atbildīgākiem pārtikas izvēlē, un noskaidrot - Kas ir ilgtspēja? Ko nozīmē ilgtspējīgs pārtikas iepakojums? Runāsim arī par pārtikas uzglabāšanu un iemaņām zaļākam dzīvesveidam. Aktivitāte notiks Liepas jauniešu centrā “Apelsīns” Liepā, Liepas pag. Cēsu novadā LV 4128.

KO DARĪSIM/ KO IEGŪSI NODARBĪBĀ?

Nodarbību vadīs Maija Ozoliņa


16:00 Reģistrēšanās

16:15 iesildīsimies ar “enerdžaizeriem” un “ledlaužiem”.

16:30 Noskaidrosim, kā pārtika nokļūst veikalu plauktos, no kādām valstīm tiek ievesti pārtikas produkti, ko ražojam Latvijā un kā pareizi uzglabāt pārtiku. Kopā darbosimies ideju darbnīcās.

17:30 Pauze

17:40 Projektu darbnīcas – Izstrādāsim idejas kopienas ilgtspējīgam dzīvesveidam . Runāsim par pārtikas uzglabāšanas knifiem. Pētīsim dabai draudzīgus iepakojumus un veidosim sviestmaižu salvetes no vaska un kokvilnas.

KĀ PIETEIKTIES?

Sūtot ziņu uz biedrības Facebook, Instagram, rakstot epastu uz maija.ozolina@cesunovads.lv vai zvanot 20328829 (nodarbību vadītājai Maijai Ozoliņai)

Īpaši aicinām, katrai nodarbībai pieteikties vismaz 3 brīvprātīgos jauniešus, kuriem dosim iespēju apgūt organizatoriskās, nodarbību plānošanas, sagatavošanas un realizēšanas prasmes.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/1414 views0 comments

Comments


bottom of page