top of page

Pilsoniskās līdzdalības aktivitāte jauniešiem "Finanšu plānošana 1.daļa" Ezermala - atskaite


Ir pavadīta 4.nodarbība “Finanšu plānošana 1.daļa”,

RPBJC struktūrvienībā “Ezermala” Ezermalas 36, Rīgā, LV-1014, 14.02.2022. pulksten 15:00.

Nodarbībā piedalījās 10 jaunieši no “Ezermala”, vecumā no 15-24 gadiem.

Jaunieši runāja par tematiem:

Tu un nauda.

Ko nozīmē nauda tev?

Kā pelnīt naudu?

Jaunieši nodarbībā piedalījās aktīvi, bet šis temats nepatika, jo nauda tiek tērēta ne vienmēr legālās lietās. Šīs nodarbības laikā jauniešiem bija jādalās patiesajos naudas tērēšanas paradumos. Jaunieši savā starpā atklāti runāja kur pelna naudu, vai kas viņiem šo naudu dod. Kā tērē, kur izlieto. Priecē, ka tomēr jauniešus temats lika aizdomāties, kā veidot uzkrājumus. Nodarbībai beidzoties tika uzdots arī mājas darbs veikt inventarizāciju ledusskapī, saldētavā, vannas istabā un skapjos. Viss bija jāpārvērš naudas vērtībā, lai varam nākošajā nodarbībā pārrunāt un apskatīties, kā rīkoties tālāk.

Jaunieši sniedzot atgriezenisko saiti par nodarbību, interesēja, ierosināja pārdomas, kā tērē naudu, vai visu ko pērku patiešām man vajag. Nodarbības apmeklēs iespēju robežās, bet temats interesēja.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/14

3 views0 comments

Comments


bottom of page