top of page

Pilsoniskās līdzdalības nodarbība jauniešiem "Atbalsts Ukrainai" Apīte - atskaite


Ir pavadīta 10.Pilsoniskās līdzdalības nodarbība Jauniešiem “Atbalsts Ukrainai”, RPBJC struktūrvienībā “Apīte” Apes ielā 8, Rīgā, LV-1006, 01.03.2022. pulksten 16:00 – 19:00.

Nodarbībā piedalījās 11 jaunieši no “Apīte”, vecumā no 16-24 gadiem. Jaunieši runāja par tematiem: Ko tu par to domā? Kā tu vari palīdzēt? Kā tev būtu jārīkojas? Dezinformācija!

Nodarbība iesākām ar Ukrainas himnas noklausīšanos. Pārrunājām notikumus un uzklausījām jauniešu domas par notikumiem Ukrainā. Jauniešiem ir dalītas domas par to, kas notiek Ukrainā. Jāatzīst, ka jaunieši par to cenšas jokot. Tas, kas notiek Ukrainā jauniešiem ir jauns un nezināms, un viņi īsti nezina kā rīkoties, ko domāt. Nodarbības laikā saprotam, ka ir par daudz dažāda informācija ko sniedz dažādi mediji un sociālie tīkli.

Jaunieši sniedzot atgriezenisko saiti par nodarbību, konstatēja, ka temats ir ļoti smags un grūti diskutējams. Noteikti pēc laika vajadzētu runāt vēlreiz un liela uzmanība ir jāvelta ko jaunieši lasa un kas viņus uzrunā. Noteikti ir jāmācās analizēt informāciju ko sniedz dažādi mediji un sociālie tīkli. Atzīst, ka sekos līdzi notikumiem pasaulē.

Nodarbībā noslēdzās draudzīgā gaisotnē un mierā ar veltījumu, Ukrainai un Ukrainas tautai, novēlot izturību šajā grūtajā laikā.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/14 #NVOfonds2022

5 views0 comments

Comments


bottom of page