top of page

Pilsoniskās līdzdalības nodarbība jauniešiem "Atbalsts Ukrainai" JAC - atskaite


Ir pavadīta 9.Pilsoniskās līdzdalības nodarbība Jauniešiem “Atbalsts Ukrainai”, RPBJC struktūrvienībā “Jauniešu atbalsta centrs” Imantas 7.līnija 4, Rīgā, LV-1083, 26.02.2022. pulksten 13:00 – 17:00. Nodarbībā piedalījās 10 jaunieši no “Jauniešu atbalsta centrs”, vecumā no 16-23 gadiem. Jaunieši runāja par tematiem: Ko tu par to domā? Kā tu vari palīdzēt? Kā tev būtu jārīkojas? Dezinformācija!

Nodarbība pilna emociju, jo jauniešu vidū domas par notikumiem Ukrainā dalās, vieni uzskata, ka ir pareizi, ka uzbruka, viena daļa, ka tas ir kategoriski nepieņemami. Tika uzklausīti visi viedokļi, notika diskusija, kuras laikā daži no jauniešiem domas par uzbrukumu Ukrainai mainīja. Tā kā mēs dzīvojam demokrātiskā sabiedrībā mēs ļaujam izteikt savas domas ik katram neskatoties, kā ik katrs pats domā. Jaunieši bija ļoti toleranti viens pret otru, mācījās klausīties diskutēt.

Jaunieši sniedzot atgriezenisko saiti par nodarbību, konstatēja, ka temats ir ļoti smags un grūti diskutējams. Noteikti pēc laika vajadzētu runāt vēlreiz un liela uzmanība ir jāvelta ko jaunieši lasa un kas viņus uzrunā. Kā atzīst jaunieši paši ietekme uz viņiem ir liela, jo liela daļa ir krievvalodīgo.

Nodarbībā noslēdzās draudzīgā gaisotnē un mierā ar veltījumu, Ukrainai un Ukrainas tautai, novēlot izturību šajā grūtajā laikā.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/14

2 views0 comments

Comentarios


bottom of page