top of page

Pilsoniskās līdzdalības nodarbība jauniešiem "Finanšu plānošana 2.daļa" JAC - atskaite


Ir pavadīta 5.nodarbība “Finanšu plānošana 2.daļa”,

RPBJC struktūrvienībā “Jauniešu atbalsta centrs” Imantas 7.līnija 4, Rīgā, LV-1083, 19.02.2022. pulksten 13:00.

Nodarbībā piedalījās 10 jaunieši no “Jauniešu atbalsta centrs”, vecumā no 16-24 gadiem.

Jaunieši runāja par tematiem:

Mājas darba izvērtēšana;

Kā izveidot efektīvus uzkrājumus?;

Kā ātrāk atmaksāt kredītu?.

Jaunieši ļoti aktīvi dalījās par to kā veicās mājas darba pildīšana. Izrādās, ka jauniešiem ledusskapjos un saldētavās ir produkcija no 25 EUR līdz pat 800 EUR, vannas istabās no 50 EUR līdz 500 EUR, drēbju skapjos no 200 EUR līdz 3000 EUR. Lielākais izaicinājums ir bijis visu pārvērst naudā, biedējis ir cik daudz tomēr ir sakrājies mājās apģērbs. Pārrunājām ar jauniešiem, kā būtu jāveido uzkrājumi un kāpēc, tāpat arī runājām, ka ir galvenie maksājumi, kas jāveic katru mēnesi un nedrīkst aizmirst arī sevi nedaudz palutināt.

Jaunieši sniedzot atgriezenisko saiti par nodarbību, interesanta, domu raisoša nodarbība. Patika, ka var brīvi dalīties savās domās un pārdomās, gaidīs iespēju piedalīties nākamajā nodarbībā un bija jautājums vai var pieslēgties attālināti.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/14

9 views0 comments

Comments


bottom of page