top of page

Pilsoniskās līdzdalības nodarbība jauniešiem "Projekta noslēgums” (JAC) atskaite

23.10.2022. Rīgas jauniešiem, noritēja 71-72. nodarbība, sešu stundu garumā. Pilsoniskās līdzdalības nodarbība jauniešiem "Projekta noslēgums”, RPBJC struktūrvienībā “Jauniešu atbalsta centrs”, Imantas 7.līnija 4, Rīga.

Nodarbībās piedalījās 11 jaunieši no “Jauniešu atbalsta centrs” vecumā no 17-22 gadiem. Paldies brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja sagatavot un realizēt nodarbību, tā apgūstot plānošanas un realizēšanas prasmes.

Nodarbību vadīja Edgars Muktupāvels kurš kā jau ierasts darbojās ar jauniešiem izmantojot neformālās izglītības metodes.


Mūsu uzdevums bija:

Veidojām projekta apkopojumu ar anketu palīdzību

Izdarījām secinājumus par projekta norisi, nodarbībām un brīvprātīgo darbu

Atgriezeniskā saite par Jūrmalas pansionāta apmeklējumu

Spēļu laiks – darbosimies ar kahoot, izkustēsimies volejbola mačā (labu laika apstākļu gadījumā), ienirsim aizraujošajā galda spēļu pasaulē

Attīstīsim ēdiena gatavošanas prasmes


Ko tad īsti darījām :

Projekta pēdējās 2 nodarbības veltījām atgriezeniskai saitei, kas patika, kas nepatika, tika izveidota, un izdalīta anketa, lai uzzinātu, kas jauniešiem patika, ko jaunieši gribētu citos projektos, kādas prasmes ieguva. Cik lielu ieguldījumu jauniešu dzīvēs, ir devis projekts.

Vienojāmies ar jauniešiem, ka anketa tiks pildīta līdz 06.11.2022., lai gatavojot gala atskaiti varētu iegūt aptuvenus rezultātus un protams, rezultāti palīdzēs arī biedrības komandai izprast jauniešu nepieciešamības un vēlmes.

Lielu paldies jaunieši izteica par iespēju nodarbību laikā apgūt ēdienu gatavošanas prasmes un saņemt siltu ēdienu. Jāatzīst, ka šī nodarbību sadaļa jauniešiem šķita īpaši pievilcīga. Nav noslēpums ,ka mūsu jaunieši bieži iztērē pieejamos naudas līdzekļus un ēdienam nekas nav atlicināts, tāpēc prasmes gatavot ēdienu un iespēja to baudīt jauniešiem bija ļoti nozīmīga.

Par lielisku izglītības metodi jaunieši atzina kahoot programmas izmantošanu. Tā ir mūsdienīga un ļauj mācīties nepiespiesti un interesanti.

Ar ko noslēdzās projekta pēdējā diena? Protams, ar gatavošanu! Tika apgūta kotlešu gatavošanas māksla. Vēl viens ēdiens, ko jaunieši varēs gatavot savā ikdienas dzīvē.


Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/14


9 views0 comments

Comments


bottom of page