top of page

Pilsoniskās līdzdalības nodarbība Vidzemes jauniešiem “Vēlēšanas” uzsaukums .

29. septembrī Biedrība “Bērnu un jauniešu centrs “Dari Vari””, projekta “Darām kopā” ietvaros aicina jauniešus no 13-25 gadiem pieteikties uz interesantām aktivitātēm nodarbībā par politiku un vēlēšanām! Nodarbības dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar iespējām jauniešu dalībai dažādās valsts un pašvaldību norisēs. Saprast, kāpēc ir nepieciešamas vēlēšanas un kā tās notiek. Aktivitātes notiks Trikātas jauniešu centrā, Nākotnes iela 1, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads LV 4731.

KO DARĪSIM/ KO IEGŪSI NODARBĪBĀ?

Nodarbību vadīs Maija Ozoliņa

16:00 Reģistrācija

16:15 Lai vairāk saliedētos, iesildīsimies ar “enerdžaizeriem” un “ledlaužiem”.

16:30 Veidosim diskusiju un runāsim par vēlēšanām. Skaidrosim kā top partijas, kā tiek veidotas vēlēšanu kampaņas, kam jāpievērš uzmanība izvēloties partiju, kā notiek vēlēšanu process.

17:15 Pauze

17:30 Vēlēšanu simulācija. Aktivitāšu gaitā jaunieši ar pētniecības metodēm veiks partiju sarakstu izpēti, skaitīs balsis pēc vēlēšanu simulācijas un piedalīsies kopējā diskusijā par vēlēšanu rezultātiem!

18:45 Izvērtēšana mentimeter aplikācijā

KĀ PIETEIKTIES?

Sūtot ziņu uz biedrības Facebook, Instagram vai sazinoties ar Maiju Ozoliņu tālr. 20328829 vai Trikātas jauniešu centra vadītāju Mariku Daļecki . Rakstot uz epastu : marika.dalecka@valmierasnovads.lv vai zvanot 26412130

Īpaši aicinām, katrai nodarbībai pieteikties vismaz 3 brīvprātīgos jauniešus, kuriem dosim iespēju apgūt organizatoriskās, nodarbību plānošanas, sagatavošanas un realizēšanas prasmes.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta pasākuma fotografēšana un video filmēšana, sagatavotie materiāli tiks izvietoti biedrības tīmekļvietnē, sociālajos tīklos, informatīvajos materiālos projekta publicitātes nolūkos.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/1413 views0 comments

Comments


bottom of page