top of page

Pilsoniskās sabiedrības aktivitāte senioriem “Jūrmalas sociālo pakalpojumu centrs “Jaundubulti””


Hei jaunieti!

Aicinām pieteikties uz brīvprātīgo darbu!

Biedrības “Bērnu un jauniešu centrs “Dari Vari””, projekta “Darām kopā” ietvaros organizē 18 Pilsoniskās sabiedrības aktivitātes senioriem , jauniešiem Rīgā un Vidzemē!

KAS: Pilsoniskās sabiedrības aktivitāte senioriem “Jūrmalas sociālo pakalpojumu centrs “Jaundubulti”” KAD: 21.03.2022. plkst. 11:00-15:00 KUR: Strēlnieku prospekts.38,Jūrmala, LV-2015 KAM: Rīgas pašvaldības bērnu un jauniešu centru sociāla riska bērniem un jauniešiem 10-25 gadus jaunam interesentam, kuri vēlas veikt brīvprātīgo darbu un iemācīties kā darboties ar veciem cilvēkiem, uzzināt, kā viņi pavada savu ikdienu pansionātā. Projekta ietvaros atvedīsim uz pansionātu kanisterapiju.

KO DARĪSIM/ KO IEGŪSI NODARBĪBĀ, runāsim par: Tikšanās ar pansionāta iedzīvotājiem. Ikdienas notikumu iepazīšana. Kanisterapija KĀ PIETEIKTIES: sūtot ziņu biedrībai Facebook, instagram vai zvanot 27566777 (nodarbību vadītājs Edgars Muktupāvels)

Īpaši aicinām, pieteikties vismaz 4 brīvprātīgos jauniešus, kuriem dosim iespēju iepazīt pansionāta ikdienu un ko varam darīt, lai iepriecinātu pansionāta iedzīvotājus.

Projekta “Darām kopā” ietvaros, no 2022.gada februāra līdz oktobrim, būs iesēja iesaistīties 9 nodarbībās, kuras vadīs apmācību vadītājs Edgars Muktupāvels.

Pilsoniskās līdzdalības nodarbībās jauniešiem: Apgūsim -finanšu pratību, finanšu plānošanu, pārtikas preču iegādes plānošanu, ēdiena gatavošanu, galda kultūru, savas vides sakopšanas nozīmi, komunikācijas un sastrādāšanās prasmes, demokrātijas izpratni, brīvprātīgais darbs un tā iespējas, kā arī daudz citas ikdienā noderīgas prasmes;

Nodarbībās strādājam ar neformālās izglītības metodēm, kas nozīmē 20% teorijas un 80% praktisku darbošanos.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta pasākuma fotografēšana un video filmēšana, sagatavotie materiāli tiks izvietoti biedrības tīmekļvietnē, sociālajos tīklos, informatīvajos materiālos projekta publicitātes nolūkos.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Darām kopā”, projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/16/14 #NVOfonds2022

1 view0 comments
bottom of page