top of page

“Pilsoniskās sabiedrības aktivitāte senjoriem"

“Pilsoniskās sabiedrības aktivitāte senjoriem “Pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka” Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa “Jaundubulti”

08.03.2023. no 15:00-18:00 ir noritējusi “Pilsoniskās sabiedrības aktivitāte senjoriem” Nr.1, Strēlnieku prospektā 38, Jūrmalā.

Aktivitātē piedalījās 80 pansionāta iedzīvotāji un 5 brīvprātīgie.

Šis ir nozīmīgs datums daiļā dzimuma pārstāvēm, kas izsenis ir sākti svinēt. Biedrība bija sagādājusi pārsteigumu dāmām, gan pasniedzot pa tulpītei, gan jauniešu izgatavotam ziedam no krāsainā papīra, kā arī nelielus sadumus.

Kopā ar brīvprātīgajiem sveicām visas Centra dāmas, aktīvākajiem senioriem bija iespēja piedīties Viktorīnā, kur jautājumi bija saistīti ar sieviešu dienu, uzzināja kā radās, kad sāka svinēt un arī iemeslu kāpēc.

Brīvprātīgā Signe bija sagatavojusi muzikālu priekšnesumu, trīs dziesmas ar kurām priecēja klātesošos.

Pēc Viktorīnas, diskusijas par Sieviešu dienu kopā ar brīvprātīgajiem gājām sveikt dāmas, pasniedzot sagatavotos pārsteigumus.

Bija liels prieks redzēt dāmu sejās gan pārsteigumu, gan prieku, jo apsveicām visas, neskatoties uz to cik aktīva dāma ir vai nē. Līdz ar to brīvprātīgajiem bija neliela iespēja redzēt ikdienu realitāti, kā cilvēki dzīvo pansionātos.

Dažiem jauniešiem šī bija pirmā pieredze, ko ieguva, darbojoties ar senjoriem. Viņiem bija iespēja mācīties prasmi uzklausīt, aprunāties, palīdzēt pārvietoties. Šādas nodarbības ir ieguvums kā senjoriem, tā jauniešiem. Brīvprātīgie atzina, ka tā ir lieliska pieredze, kas sagādā patiesu prieku visiem dalībniekiem.

Protams gan projekta realizētājiem, gan brīvprātīgajiem, gan centra darbiniekiem ir patīkami redzēt senjorus aktīvus, smaidīgus.


Ja arī Tu vēlies kļūt par brīvprātīgo un iesaistīties aktivitātēs senioriem, droši raksti info@darivari.lv vai zvani Edgaram Muktupāvelam un iepriecināsim seniorus kopā, jo šādus pasākumus rīkojam regulāri un mums ļoti noder aktīvi jaunieši.


Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/4320 views0 comments

Comments


bottom of page