top of page

“Pilsoniskās sabiedrības aktivitāte senjoriem"

“Pilsoniskās sabiedrības aktivitāte senjoriem"

“Pilsoniskās sabiedrības aktivitāte senjoriem “Pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka” Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa “Jaundubulti” ”


12.04.2023. no 15:00-18:00 ir noritējusi “Pilsoniskās sabiedrības aktivitāte senjoriem” Nr.2, Strēlnieku prospektā 38, Jūrmalā.


Aktivitātē piedalījās 35 pansionāta iedzīvotāji un 4 brīvprātīgie.


Aktivitāte pansionātā notika lieldienu mēnesī, tāpēc Viktorīna tika gatavota par un ap Lieldienām.

Kopā ar senjoriem paceļojām pa vēstures faktiem, jo kā zinām Lieldienas ir bijušas tautas svētki ko pārņēma baznīcas, lai piesaistītu ticīgos sev.

Līdz ar to Lieldienas ir apvītas arī ar dažādiem notikumiem un faktiem.


Senjoriem, bija iespēja minēt mīklas, tika arī atskaņotas lieldienu dziesmas, kas senjoriem sagādāja lielu prieku.

Senjori ir priecīgi, ka jaunieši/brīvprātīgie ir gatavi un velta savu brīvo laiku, lai tiktos ar viņiem un pavadītu kopīgi jaukus mirkļus.


Dažiem jauniešiem šī bija pirmā pieredze, ko ieguva, darbojoties ar senjoriem. Viņiem bija iespēja mācīties prasmi uzklausīt, aprunāties, palīdzēt pārvietoties. Šādas nodarbības ir ieguvums kā senjoriem, tā jauniešiem. Brīvprātīgie atzina, ka tā ir lieliska pieredze, kas sagādā patiesu prieku visiem dalībniekiem.


Protams gan projekta realizētājiem, gan brīvprātīgajiem, gan centra darbiniekiem ir patīkami redzēt senjorus aktīvus, smaidīgus.


Ja arī Tu vēlies kļūt par brīvprātīgo un iesaistīties aktivitātēs senioriem, droši raksti info@darivari.lv vai zvani Edgaram Muktupāvelam un iepriecināsim seniorus kopā, jo šādus pasākumus rīkojam regulāri un mums ļoti noder aktīvi jaunieši.


Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/43


28 views0 comments

Comments


bottom of page