top of page

Pilsoniskās sabiedrības līdzdalības aktivitāšu iespējas.

Biedrības JC ”Dari Vari” projekts jauniešiem “Jauniešu aktivitātes Darām kopā” ietvaros vienu reizi mēnesī informējam jauniešus par pilsoniskās sabiedrības līdzdalības aktivitāšu iespējām.


  1. Ekspress mentoringa programma


Mentorings var būt ilglaicīgs process, kas ne vienmēr ir aktuāls, ja darbs jāatrod drīzumā vai ir sajūta, ka vēlies ko strauji mainīt, tāpēc piedāvājam ekspress mentoringa programmu tiem, kas vēlas uzsākt jaunu darbu, mainīt darba jomu un / vai strādāt attālināti!

Jauna darba uzsākšana var būt emocionāli un mentāli nogurdinošs process, kāpēc to nepadarīt vieglāku, saņemot atbalstu?

Vairāk info šeit: https://ej.uz/dr2023-1


2. Iepriecini senioru


Aicinām ikvienu interesentu doties uz Rīgas sociālās aprūpes centrs "Mežciems", kuru par mājām sauc gandrīz 200 senjori un cilvēki ar invaliditāti.

  • Kopā spēlēsim galda spēles, parunāsim, lasīsim, iziesim pastaigā centra pagalmā. Sociālās aprūpes centrs "Mežciems". Viņi ļoti priecājas par ciemiņiem. Mīļš vārds, kopā būšana, sarunas un sirds siltums ir vērtīgākās dāvanas, ko varam viņiem dot.

Aktivitāti organizē Baltijas Reģionālais fonds projekta "Iesaisties un esi iesaistīts" ietvaros ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam atbalstu.


Vairāk info šeit:https://ej.uz/dr2023-2


3. Young Folks LV

Galda teniss, galda spēles un patīkama kompānija!

Sporta Draugi laiž gaisā jaunu iniciatīvu “Sporta dienas”. Katru trešdienu (18:00 – 21:00) un svētdienu Young Folks (jauniešu organizācija) offisā būs iespēja kopā ar saviem draugiem uzspēlēt galda tenisu, novusu un galda hokeju. Bet būs arī citas izklaides iespējas, plašs krājums ar galda spēlēm. Mums ir pieejama : Saboteur, Halli Gall, The mind, Codenames, Catana un citas spēles. Mūsu krājumos ir vairāk kā 20 spēles. Pievienojies mums! Spēlē, kusties un iepazīsti jaunus cilvēkus. Garda tēja un cepumi bonuss.

Vairāk info šeit: https://ej.uz/dr2023-3


4. Attīsti uzņēmējdarbības un digitālās prasmes tiešsaistes izlaušanās istabās!


CO-ART projekta ietvaros ir radītas inovatīvas tiešsaistes izlaušanās istabas, kuru mērķis ir ar spēļošanas metožu palīdzību attīstīt uzņēmējdarbības un digitālās prasmes jauniešiem bez nodarbinātības, kā arī pašnodarbinātajiem kultūras un radošo industriju pārstāvjiem.


Vairāk info šeit: https://ej.uz/dr2023-45 . Foto studijas nodarbības

Apgūsim fotogrāfijas kompozīcijas pamatus un kā darbojas foto kamera. Strādāsim gan foto studijā, gan analogās fotogrāfijas laboratorijā, kā arī dokumentēsim notiekošo sev apkārt un pilsētā. Noslēgumā ikvienam būs iespēja individuāli strādāt pie sava radošā foto projekta.

Vairāk info: https://ej.uz/dr2023-5


Par biedrības “Dari Vari ” pasākumiem meklē informāciju mūsu Facebook un Instagram kontos vai mājas lapā www.darivari.lv

Nodarbības finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/43

11 views0 comments

Comentarios


bottom of page