top of page

Pilsoniskās sabiedrības līdzdalības aktivitātes.

Biedrības BJC ”Dari Vari” Sabiedrības integrācijas fonda finansētais projekts jauniešiem “Darām kopā” ietvaros vienu reizi mēnesī informējam jauniešus par pilsoniskās sabiedrības līdzdalības aktivitāšu iespējām.


KULTŪRAS DATU HAKATONS UN IDEJU ĢENERATORS SKOLĒNIEM 2022

6.oktobris līdz 10.oktobris

Reģistrējies, radi idejas un laimē balvas!

https://www.lata.org.lv/skolas-2022?fbclid=IwAR2f8HewIUNFlZcyHbN2fiW4VXW9p0ot6hlbbBl-wrFuHaWbQw82CVJSOLQ


Jauniešu mobilitāti veicinošās kampaņas "Time to Move" ietvaros Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) un Eiropas jaunatnes informācijas tīkls "Eurodesk" aicina jauniešus oktobrī apmeklēt vairāk nekā 15 pasākumus Rīgā un reģionos. Atrodi sev piemērotāko pasākumu:


Foto orientēšanās sacensības "Torņakalna pērles"

2022. gada 6. oktobrī

Foto orientēšanās sacensībās aicināti piedalīties Rīgas pilsētas izglītības iestāžu 1.-12. klašu skolēnu izvedotas komandas 4 dalībnieku sastāvā.

Sacensību starta vietā Pārdaugavas BJC "Altona" komandas saņem karti ar uzdevumiem un piereģistrē viedierīci, ar kuru tiks veikti foto uzdevumi. Kultūrvēsturiskajā ceļojumā dosimies plkst.15.00, atgriešanos plānojam plkst. 17.00. Pēc rezultātu apkopošanas tiks paziņots rezumējums un apbalvoti sacensību dalībnieki.

bit.ly/3SjaSrq


"Labo darbu nedēļa 2022" no 3. līdz 9.oktobrim!

“Labo darbu nedēļa” ir laiks, kad aicinām palīdzēt gan līdzcilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan Latvijas dabai, gan sabiedrībai kopumā. Tā ir nedēļa, kad visa Latvijas sabiedrība tiek aicināta paveikt lielus vai mazus darbus. Darbu, kas neprasa finansiālu ieguldījumu, tikai brīvo laiku un darbu. Darbu, kas ir pašu ierosināts, izplānots un īstenots. Ko vari darīt-lasi šeit!


Izsludināts ES programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2022.gada rudens projektu konkurss

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) izsludina ES programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2022. gada rudens projektu konkursu. Organizācijas, pašvaldības, jauniešu neformālās grupas un ikviens, kas vēlas īstenot starptautiskus projektus jaunatnes jomā, aicināti iesniegt projektu pieteikumus tiešsaistē līdz 4.oktobra plkst. 13.00.


Par biedrības “Dari Vari ” pasākumiem meklē informāciju mūsu Facebook un Instagram kontos vai mājas lapā www.darivari.lv14 views0 comments

Comments


bottom of page