top of page

Projekta "Jauniešu aktivitātes darām kopā" atskats

Biedrība Jauniešu centrs "Dari Vari", realizējot projektu "Jauniešu aktivitātes darām kopā", ir veiksmīgi organizējusi virkni pasākumu, vēršot uzmanību uz pilsoniskās sabiedrības aktivitātēm dažādās mērķgrupās.

Sākotnēji, biedrība veica 40 nodarbības par pilsoniskās sabiedrības tematiku jauniešiem. Šīs nodarbības bija augsti novērtētas, piesaistot kopumā 349 dalībniekus. Tas norāda uz augstu interesi un iesaistīšanos jauniešu vidū par pilsoniskām aktivitātēm un sabiedrības līdzdalību.

Turpinot šo tendenci, biedrība arī uzsāka Pilsoniskās sabiedrības aktivitāšu programmu senioriem. Tika noorganizētas četras sabiedriskās aktivitātes aprūpes iestādēs dzīvojošiem senioriem. Šīs aktivitātes bija īstenotas sadarbībā ar organizācijas brīvprātīgajiem un piesaistītiem nodarbību vadītājiem, piesaistot kopā 162 dalībniekus, no kuriem 14 bija brīvprātīgie, ar 9 no tiem būdami unikāli brīvprātīgie.

Papildus šīm aktivitātēm, Biedrība Jauniešu centrs "Dari Vari" organizēja arī ikgadējo futbola turnīru "Sadraudzības bumba 2023". Šis pasākums izceļas ar rekordlielu apmeklētāju skaitu - 714 cilvēki, no kuriem 207 bija unikāli apmeklētāji no kopējā 400 apmeklētāju skaita. Turnīrā bija iesaistīti arī 20 dalībnieki, tostarp 12 brīvprātīgie un 8 sadarbības partneri.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts " Jauniešu aktivitātes Darām kopā ", projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/017/4318 views0 comments

Comments


bottom of page