top of page

Trāpi mērķī

Projekta noslēgumā “Trāpīt mērķī” aktivitātes ietvaros, tika uzrunāti aktīvi Liepas skolas jaunieši, kas vēlētos uzrīkot lielāku pasākumu Liepas skolas skolēniem. Pēc garām debatēm jaunieši izlēma, ka pasākumam jānotiek tā lai tajā var iesaistīties visas klases, sākot no 1.- 9.!

Tā kā pasākums, projekta pārplānošanas dēļ varēja notikt no Covid 19 brīvos apstākļos, tad lai saliedētu klases un skolotājus, jaunieši izlēma par labu sporta spēlēm ar izlaušanās spēles elementiem. Lai to varētu veiksmīgi realizēt tika uzrunāts “Timemachine” izlaušanās spēļu speciālists, un kopā ar jauniešiem tika plānotas dažādas interesantas spēles, tā lai visiem būtu jautri.

30. maija rītā, viss tika aicināti ārā uz rīta satikšanos un došanos uz iesildīšanos sporta laukumā, kur aktīvi jaunieši izvingrināja visus muskulīšus. Šo aktivitāti iztraucēja lietus, bet viss tika ātri pārcelts skolas telpās un aktivitāte varēja turpināties- skolniekiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas 9 stacijās. Uzdevumi bija veidoti tā lai visiem būtu interesanti, varētu darboties sportiski un izmantot loģisko domāšanu- bija jāsaliek krust vārdu mīkla, jāatceras dabas zinības un jāsaprot kādi augi kur aug, jāsameklē atslēgas vārdi, jāpārkāpj no vienas segas puses uz otru visiem kopā u.c. aizraujošas aktivitātes.

Pasākuma noslēgumā visiem bija aicināti nākšoties ar picu un citiem sarūpētajiem gardumiem, savstarpēji sarunātie un dalīties ar iespaidiem!4 views0 comments

Comments


bottom of page